«

»

kwi 14

Co warto zobaczyć na Krecie … Malia

Niewielka miejscowość Malia, znajdująca się w środkowej części Krety. Jest to jedna z większych typowych „imprezowni” jakie można znaleźć na północnym wybrzeżu. Malia tętni życiem do późnych godzin nocnych a ostatni klubowicze kończą zabawę dopiero o poranku.

Mapa Krety - Malia

Każdego roku miasto to przeżywa istny najazd dziesiątek tysięcy angielskich turystów, którzy w trakcie swej wakacyjnej „przygody” na Krecie zostawiają tu mnóstwo pieniędzy. Jednak mimo oczywistych korzyści finansowych, rdzenni mieszkańcy Mali zauważają również negatywne skutki, aż tak dużego nagromadzenia brytyjskich obywateli w ich mieście.

Kreta - Malia ruiny Turyści ci, dość często zachowują się zbyt swobodnie i bardzo odmiennie od ram kulturowych przyjętych w Grecji i na Krecie. Nie dziwi więc fakt, że budzi to sprzeciwy mieszkańców, którzy muszą znosić tego typu incydenty przez kilka miesięcy w roku, aż do zakończenia długiego sezonu letniego. Malia to miasto słynące również z unikalnych zabytkowych pozostałości minojskiego pałacu znajdującego się na jej obrzeżach.
Więcej informacji o Malii


Sprawdź katalogi turystyczne

  • Turystyka – Katalog Eventy. Oferty przewodników i pilotów wycieczek oraz noclegów i apartamentów do wynajęcia.
  • Wakacje Twoich marzeń. Egzotyczne wakacje. Piękne plaże, słońce, piasek. Polecamy wybrane oferty najlepszych i sprawdzonych polskich biur podróży.
  • Turystyka – Katalog Oxide. Oferty biur turystycznych oraz firm organizujących wycieczki. Turystyka w Polsce oraz zagraniczna.